DÜNYA EMEKCİ KADINLAR GÜNÜNDE TÜM ŞUBELERİMİZLE BİR ARADAYDIK

8 Mart ' DÜNYA EMEKCİ KADINLAR GÜNÜ'nde IWSA olarak tüm şubelerimizle İzmir'de biraraya geldik. 2 gün süren etkinliklerde; Ankara, İstanbul, Antalya, Eskişehir ve Denizli şubelerimizin değerli başkanları ve üyelerimiz merkez olarak İzmir'de toplanarak, öncelikle geniş katılımlı bir kurul toplantısı gerçekleştirdik. Genel Başkan Gülsüm ORMANCI yaptığı açılış konuşmasında; Türk Kadının gücü ve Kurtuluş Savaşından bu yana verdiği mücadelelere değinerek, İWSA Türkiye olarak azimle çalışan tüm üyelere teşekkür etti. Daha sonra Üyeler, akşam yemeğinde bir aradaydı.

Ertesi gün; tüm üyeler, Konak Best Western Plus Otel' de düzenlenen panelde biraraya geldi. İzmir Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Tülin Kesiktaş ERASLAN moderatörlüğünde sürdürülen panele, konuşmacı olarak Sn. Av. Figen Özler MERDER ile Köy Koop. Birliği Başkanı Sn. Neptün SOYER katıldı.

Aynı günün akşamında ise; Adnan Saygun Sanat Merkezinde bir konser düzenlendi. Sanatçı olarak Halil-Emine ALTINKÖPRÜ'nün Türk Sanat Müziği Ziyafetiyle devam eden konser, hepbir ağızdan coşkuyla seslendirilen seslendirilen 'AYDIN BİR TÜRK KADINIYIM' şarkısı ile son buldu. 

 


FOTO GALERİ